Przedszkole w Porębie po remoncie

Pomieszczenia w Przedszkolu Samorządowym w Porębie Wielkiej zostały zmodernizowane.

Wyremontowano pomieszczenie dydaktyczne (malowanie, wymiana wykładziny), korytarze (demontaż fragmentów boazerii, wykonanie w jej miejsce okładziny z marmolitu, malowanie drzwi wewnętrznych i fragmentów ścian) oraz dwie łazienki (wymiana posadzek, nowa okładzina ścian z płytek ceramicznych, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymiana armatury, grzejników, okien i drzwi wewnętrznych oraz montaż kabin sanitarnych). Koszt według umowy to prawie 68 tys. zł.

Protokół odbioru robót 12 lipca podpisali wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz, jego zastępca Mirosław Smolarek, sołtys Poręby Wielkiej Maria Brombosz, radna gminna Bernardyna Bryzek i dyrektor przedszkola Dorota Nowak.