Poniedziałek, 23 grudnia 2019

Kiermasz „Magiczne Święta z Lenką” – podziękowanie organizatorów

– Nie byłoby Kiermaszu – mówiła Maria Brombosz, sołtys Poręby Wielkiej i jedna z organizatorek imprezy – gdyby nie Agnieszka Szczerbowska i nieformalna Ekipa Lenki w składzie: Sylwia Mąsior, Patrycja Piwowarczyk, Daria  Pastuszka, Magdalena Etmańska, Agnieszka Walus, Angelika Lasek, Izabela Kwarciak, Sandra Szczerbowska i Monika Pawłowska. I oczywiście wszyscy sponsorzy, firmy, osoby prywatne, które przekazały na Kiermasz  to wszystko, co można kupić, wrzucając do skarbonek pieniądze na leczenie Lenki Kożuch.

Myślę, że śmiało możemy ich nazwać przyjaciółmi Lenki, ale też przyjaciółmi Lenki możemy nazwać gości Kiermaszu, którzy przyszli do Domu Ludowego, by wesprzeć Lenkę w walce z nowotworem.

Bożonarodzeniowy Kiermasz „Magiczne Święta z Lenką” honorowym patronatem wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek.