ANKIETA na potrzeby opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Oświęcim

GOPS przystąpił do prac nad dokumentem pn. "Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Oświęcim na lata 2021-2025". Będzie to dokument strategiczny, wyznaczający kierunki rozwoju społecznego. W związku z tym prosimy o poświęcenie Państwa czasu i wypełnienie ankiety, której wyniki posłużą do określenia słabych i mocnych stron Gminy.

Link do ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR0jxghUqnBoqU-VjQUbRxYbyXy_qmeUW7AQ6EpoLfodvAuw/viewform

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane w celach badawczych i zaprezentowane w zbiorczej formie.

Prosimy o jej wypełnienie do dnia 30 września 2020r.

Za opracowanie ankiety odpowiada wykonawca Strategii - Stowarzyszenie Animacji i Rozwoju Lokalnego.

W przypadku jakichkolwiek pytań co do ankiety, prosimy o kontakt z jej twórcą pod numerem telefonu 601 997 773 (Arleta Ciarczyńska) lub mailowo: kontakt@sarl.wroclaw.pl