Nowa szkoła - plany i wizualizacje

Poniżej zamieszczone są graficzne materiały dotyczące budynku nowej szkoły w Porębie Wielkiej, a także odnośniki do wcześniejszych publikacji zamieszczonych na stronie internetowej gminy Oświęcim oraz w miesięczniku "Oświęcimska Gmina".

Materiały dotyczące budowy szkoły w Porębie Wielkiej były publikowane:
- na stronie internetowej gminy Oświęcim w artykule "Stan prac przy budowie szkoły w Porębie Wielkiej" (m.in. rysunek przedstawiający elewacje oraz projekt zagospodarowania terenu),
- w miesięczniku "Oświęcimska Gmina" - styczeń 2018, nr 1(156), s. 9 - w artykule "Dwie szkoły" zilustrowanym wizualizacją budynku szkoły.

Na Zebraniu Wiejskim 24.09.2017 p. Tomasz Mydlarz złożył wniosek następującej treści: "Proszę o umieszczenie na stronie Poręby Wielkiej projektów i wizualizacji budowy nowej szkoły." W związku z tym poniżej zamieszczone są następujące materiały:

- wizualizacja budynku szkoły,

- rysunek przedstawiający elewacje,

- projekt zagospodarowania terenu,

- rzut parteru,

- rzut pierwszego piętra.